Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Dockan", oljemålning på duk, signerad och daterad B Johnny Nilsson 1985, ca 130x162 cm
565851
2018-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här