Bert-Johnny Nilsson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Dockan", oljemålning på duk, signerad och daterad B Johnny Nilsson 1985, ca 130x162 cm

565851

2018-08-28