Bordsfotogenlampa
Valmis
2018-08-28
565857
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, Kosmos Brenner, Tyskland, stomme i patinerad metall, oljehus i glas, kupa i frostad glasmassa, höjd ca 56 cm
Brännarglaset med nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen