Bordsfotogenlampa
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, Kosmos Brenner, Tyskland, stomme i patinerad metall, oljehus i glas, kupa i frostad glasmassa, höjd ca 56 cm
Brännarglaset med nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
565857
2018-08-28