Just Andersen brons

Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons
Just Andersen brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUST ANDERSEN, skål, Danmark, 1920/30-tal, brons, märkt Denmark Just B167B, höjd ca 8,5, diameter 21 cm, vikt ca 1800 g

Slitage

565873

2018-08-28