Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUST ANDERSEN, skål, Danmark, 1920/30-tal, brons, märkt Denmark Just B167B, höjd ca 8,5, diameter 21 cm, vikt ca 1800 g
Slitage
565873
2018-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här