Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Nyckelharpor", signerad Y. Svedin, olja på duk, ca 80x90 cm
Ramens vänstra kortsida sprucken, färgbortfall
565919
2018-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här