Yngve Svedlund oljemålning

Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Nyckelharpor", signerad Y. Svedin, olja på duk, ca 80x90 cm

Ramens vänstra kortsida sprucken, färgbortfall

565919

2018-08-28