Aladåbform med lock

Aladåbform med lock
Aladåbform med lock
Aladåbform med lock
Aladåbform med lock
Aladåbform med lock
Aladåbform med lock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORM med lock, koppar, 1800-tal, invändigt förtennad, diameter ca 23 cm

Slitage, smärre bucklor, lockets handtag något sned

565927

2018-08-28