Hans Arnold litografi

Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi
Hans Arnold litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS ARNOLD (1925-2010): "Den flygande kyrkan i Linköping", signerad Hans Arnold, numrerad 13/30, handkolorerad litografi, bildmått ca 45x31 cm

Ej examinerad ur ramen

565928

2018-08-28