R Ljunggren Stockholm
2018-08-29
565931
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (3), Motiv från Trosa, Vintermotiv, Stortorget, signerade R. Ljunggren och numrerade, färglitografier, motivmått ca 37x28, 48x29, 34x38 cm