Oidentifierad konstnär snidad träfigur
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träfigur i form av dragspelare, snidad och bemålad, 1900-talets första hälft, monogramsignerad H.C, höjd ca 24,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, smuts, bortnött färg, något sned,
565932
Päivämäärä:
2018-08-28