Spetsglas

Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas
Spetsglas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPETSGLAS/ VINGLAS, 1700-talets slut/1800-talets början, luft i benet, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, en mindre nagg till insiden av mynningen

565943

2018-08-30