Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPETSGLAS/ VINGLAS, 1700-talets slut/1800-talets början, luft i benet, höjd ca 17 cm
Bruksslitage, en mindre nagg till insiden av mynningen
565943
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här