Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
400 EUR
STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny och mässingsbeslag, bredd 45, höjd 90 cm.
Åldersrelaterat slitage, märken. Senare förstärkningar och ytbehandling.
565947
2018-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här