Senempire stolar

Senempire stolar
Senempire stolar
Senempire stolar
Senempire stolar
Senempire stolar
Senempire stolar

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

400 EUR

STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny och mässingsbeslag, bredd 45, höjd 90 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken. Senare förstärkningar och ytbehandling.

565947

2018-09-03