Gerda Strömberg karaff

Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff
Gerda Strömberg karaff

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERDA STRÖMBERG, karaff, daterad 1931, Eda glasbruk, klar glasmassa med slipad dekor, signerad Eda 31 undertill, höjd ca 24 cm

Repor förekommer

565951

2018-08-28