Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, med kontrollstämplar för Vincenza, Italien, 1944-1968, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 56.2 g, etui medföljer
Bruksslitage
565962
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här