Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, med kontrollstämplar för Vincenza, Italien, 1944-1968, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 56.2 g, etui medföljer

Bruksslitage

565962

2018-08-30