Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, ek, 1700-tal, allmoge, betsad, 3 lådor och inredning med 4 hyllplan, höjd ca 200, 136x48 cm

Senare betsning, bemålning och beslag, ställvis trämaskskador, blekt på vänstra sidan

565965

2018-08-29