Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, tidigt 1900-tal, 1 par, mässing, Skultuna bruk, gustaviansk stil, märkta no 71, höjd ca 28 cm
Åldersrelaterat slitage, vaxrester förekommer
565981
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här