Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, tidigt 1900-tal, 1 par, mässing, Skultuna bruk, gustaviansk stil, märkta no 71, höjd ca 28 cm

Åldersrelaterat slitage, vaxrester förekommer

565981

2018-08-29