Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCHER, 2 st, med snäckskal kaméer, en brosch i förgyllt silver, den andra i silver, höjd ca 4.5-5 cm, totalvikt ca 18.8 g
Bruksslitage
565983
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här