Broscher med snäckskal kaméer

Broscher med snäckskal kaméer
Broscher med snäckskal kaméer
Broscher med snäckskal kaméer
Broscher med snäckskal kaméer
Broscher med snäckskal kaméer
Broscher med snäckskal kaméer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCHER, 2 st, med snäckskal kaméer, en brosch i förgyllt silver, den andra i silver, höjd ca 4.5-5 cm, totalvikt ca 18.8 g

Bruksslitage

565983

2018-08-30