Manchettknappar 18k guld och pärlemor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld samt pärlemor med kontrollstämplar för Arezzo, Italien, 1944-1968, längd ca 1.8 cm, totalvikt ca 11.9 g, etui medföljer

Bruksslitage, mindre repor

566001

2018-08-30