Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld samt pärlemor med kontrollstämplar för Arezzo, Italien, 1944-1968, längd ca 1.8 cm, totalvikt ca 11.9 g, etui medföljer
Bruksslitage, mindre repor
566001
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här