Ola Billgren litografi

Ola Billgren litografi
Ola Billgren litografi
Ola Billgren litografi
Ola Billgren litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001), porträtt av flicka, signerad Ola Billgren -71, numrerad 273/325, färglitografi, bildmått ca 42 x 35 cm

566016

2018-08-29