Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1900-talets första kvartal, nyrenässans, stomme fanerad i mahogny, skuren dekor, svarvade ben med kannelyr, höjd ca 76, 90x45 cm, utfällt ca 90x90 cm

Hållarna för markerna lösa, smärre slitage

566024

2018-08-29