Huss Wallin litografi

Huss Wallin litografi
Huss Wallin litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Älvsborgsbron, Göteborg, signerad och daterad M. Huss W., 77, 235460, färglitografi, ca 48x60 cm

Något gullnat blad

566032

2018-08-31