Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm
Bruksslitage, smärre repor och fläckar
566033
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här