Theodor Wibom

Theodor Wibom
Theodor Wibom
Theodor Wibom
Theodor Wibom
Theodor Wibom
Theodor Wibom

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR WIBOM (1881-1977): ´´Cagnes-sur-Mer.´´ signerad och daterad Th Wibom -28, olja på duk, ca 56x70 cm

566035

2018-08-31