Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): Flicka på stol, signerad Kurt Jungstedt och daterad -43, olja på duk, 91x60 cm

Smärre färgbortfall

566040

2018-08-31