Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGFRID ULLMAN (1886-1960): Landskapsvy, monogramsignerad och daterad SU-17, olja på duk, ca 85x90 cm
Dukskada
566045
2018-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här