Vera Nilsson olja från Öland

Vera Nilsson olja från Öland
Vera Nilsson olja från Öland
Vera Nilsson olja från Öland
Vera Nilsson olja från Öland
Vera Nilsson olja från Öland
Vera Nilsson olja från Öland

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Ölandsgård, signerad VN, olja på duk, 49x54 cm

566064

2018-08-31