Bokskåp 1800-tal valnöt

Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, senempirestil, fanerat i valnöt, inrett med hyllplan, fotavslut i mässing, höjd 159, 135x35,5 cm

Nyckel saknas, dekorelement med spricka, bruksslitage

566066

2018-08-30