Einar Telander vas/pokal sterlingsilver

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR TELANDER, vas/pokal, sterlingsilver, stämplad samt signerad Einar Telander Silversmedja, Stockholm 1975, höjd ca 18 cm, vikt ca 799 g

566080

2018-08-29