Ivar Kamke akvarell

Ivar Kamke akvarell
Ivar Kamke akvarell
Ivar Kamke akvarell
Ivar Kamke akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAR KAMKE (1882-1936): "Spegling", signerad Ivar Kamke, akvarell, 18x13

566086

2018-08-31