Jardinjär 1800-talets slut
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, 1800-talets slut, mässing samt insats i plåt, med drakenformade handtagen, på två klotformade och två lejontassar fötter, längd ca 47 cm
Slitage, ställvis anlöpning, insatsen är något rostig
566096
2018-09-12