Kompasser 1900-tal

Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal
Kompasser 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASSER, 2 st, varav en 1900-talets första hälft, Lyth Stockholm, samt en i träask, Silva, Sweden, diameter 17 resp 14 cm

Bruksslitage

566105

2018-08-30