Toilettebord 1940-50-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, fanerat i mahogny och teak, glasskiva, underrede i betsad bok, 3 lådor med mässingsbeslag, 3-delad spegel, justerbara ytterspeglar, 1940-50-talhöjd ca 72/122 cm
SBruksspår, smärre faneravslag
566113
2018-08-29