Toilettebord 1940-50-tal

Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal
Toilettebord 1940-50-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, fanerat i mahogny och teak, glasskiva, underrede i betsad bok, 3 lådor med mässingsbeslag, 3-delad spegel, justerbara ytterspeglar, 1940-50-talhöjd ca 72/122 cm

SBruksspår, smärre faneravslag

566113

2018-08-29