Kräftservis Alf Wallander
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF WALLANDER, kräftservis, 11 dlr, 1900-tal, Rörstrand, dekor av kräftor, bestående av: 11 tallrikar, diameter ca 22 cm, medföljer skål, okänd tillverkare, diameter ca 30 cm
Tallrikar med krackeleringar
566117
2018-08-29