Kräftservis Alf Wallander

Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander
Kräftservis Alf Wallander

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF WALLANDER, kräftservis, 11 dlr, 1900-tal, Rörstrand, dekor av kräftor, bestående av: 11 tallrikar, diameter ca 22 cm, medföljer skål, okänd tillverkare, diameter ca 30 cm

Tallrikar med krackeleringar

566117

2018-08-29