Byrå med skrivklaff nyrenässans

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

BYRÅ med skrivklaff, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt och rot, draghandtag i mässing, 4 lådig med lönnfack och skrivinredning, kanelerad och skuren dekor, höjd 148, 82x56 cm, nyckel finns

Nyckel finns, lönnfack med förbättringar, sidor med spricka

566121

2018-08-29