Hans J Wegner soffbord
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS J. WEGNER, soffbord, teak och ek, Danmark, för Andreas Tuck, hylla i rotting, brännstämplat "Fabrikat Andr. Tuck Arkitekt Hans J Wegner Denmark" och "Made in Denamark", höjd ca 51, 130x50 cm
Fläckar, slitage, brännmärken, rester från klisteretikett
566123
2018-09-16