Hans J Wegner soffbord

Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord
Hans J Wegner soffbord

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS J. WEGNER, soffbord, teak och ek, Danmark, för Andreas Tuck, hylla i rotting, brännstämplat "Fabrikat Andr. Tuck Arkitekt Hans J Wegner Denmark" och "Made in Denamark", höjd ca 51, 130x50 cm

Fläckar, slitage, brännmärken, rester från klisteretikett

566123

2018-09-16