Takarmatur 1930/40-tal

Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal
Takarmatur 1930/40-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TAKARMATUR, 1930/40-tal, svensk formgivare, tonat glas, flätad rotting, mässingsfäste, höjd ca 53 cm, total ca 90 cm

Rotting med slitage

566129

2018-08-29