Prydno hyllsystem
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem 3 sektioner, samt. ytterligare delar med byrå, skåp samt. vitrin, 1950/60-tal, Gustafsson Möbelfabrik Virserum, samtliga delar fanerade i teak, svartlackerad metallstomme, ändknoppar i mässing, höjd ca 194 cm, hyllorna ca 86x32 cm, hörndelen ca 98x67 cm
Bruksslitage, ställvis fanérskador, samtliga delar kan ej vara monterade samtidigt då vissa monteringsdelar saknas
566148
2018-08-30