Prydno hyllsystem

Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem
Prydno hyllsystem

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem 3 sektioner, samt. ytterligare delar med byrå, skåp samt. vitrin, 1950/60-tal, Gustafsson Möbelfabrik Virserum, samtliga delar fanerade i teak, svartlackerad metallstomme, ändknoppar i mässing, höjd ca 194 cm, hyllorna ca 86x32 cm, hörndelen ca 98x67 cm

Bruksslitage, ställvis fanérskador, samtliga delar kan ej vara monterade samtidigt då vissa monteringsdelar saknas

566148

2018-08-30