Tavla 1800-talets första hälft sidenbroderi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLA, 1800-talets första hälft, figurscen, färgsatt sidenbroderi, monterad i samtida ram, rammått, 42x38 cm

Slitage och skador

566151

2018-08-29