Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
JOSEF LINDSKOG (1885-1967): Landskap med vilande Bacchus, signerad J. Lindskog, olja på duk, 52x67 cm
Smärre färgbortfall
566155
2018-08-29