Josef Lindskog olja

Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja
Josef Lindskog olja

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JOSEF LINDSKOG (1885-1967): Landskap med vilande Bacchus, signerad J. Lindskog, olja på duk, 52x67 cm

Smärre färgbortfall

566155

2018-08-29