Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm
CITES-Intyg medföljer
Repor
566165
2018-08-29