Soffbord Kai Kristiansen

Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen
Soffbord Kai Kristiansen

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm

CITES-Intyg medföljer

Repor

566165

2018-08-29