Kurt Jungstedt

Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt
Kurt Jungstedt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): (8) Ur Karolinerna, förlagor till bokillustrationer signerade, akvarell och gouache, vardera ca 23x17 cm

566175

2018-08-31