Samekniv

Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv
Samekniv

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

ESAIAS POGGATS (1916-1978), kniv, graverat renhorn, samearbete av nordsamisk typ signerad o daterad J Poggats 1941, längd 21 cm

566180

2018-09-01