Kakformar koppar 1800-tal

Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal
Kakformar koppar 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKFORMAR, 31 st., koppar, 1800-tal, invändigt förtennade, vissa med ring för upphängning, längd ca 8-17 cm

Slitage

566186

2018-08-29