Nisus herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISUS, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 7106, fixoflexarmband, diameter 33,4 mm, originalbox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, saknar ett bandstift

566190

2018-08-29