Nisus herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NISUS, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 7106, fixoflexarmband, diameter 33,4 mm, originalbox
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, saknar ett bandstift
566190
2018-08-29