Halda herrfickur i silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALDA, fickur, silver, ca 1901, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett stämplad HH (Henning Hammarlund, verksam 1888-1914), serienr. 13811, cal Z, diameter 50 mm, originaletui
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
566193
2018-08-29